Rezervasyon İçin: +90 536 525 19 11

DAVET ORGANİZASYONU BİZİM İŞİMİZ…

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Şehrin en merkezi noktasındaki şık mekanlarımızda konuklarımıza düğün ve organizasyon konusunda uzman ekibimizle kusursuz bir hizmet veriyoruz. Çiftlerimize tüm hazırlık süresi boyunca eşlik eden uzman ekibimizin mottosu “Mutluluk paylaşıldığında güzeldir”. Sizi ve yakınlarınızı mutlu etmek üzere menü, mekan düzenlemesi, müzik, fotoğraf-video ve diğer tüm detayları sizin için düşünüyor ve hayata geçiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Klasik veya güncel trendlere uygun, hayallerinizdeki düğünü biz kusursuz bir şekilde gerçekleştirirken size sadece gönül rahatlığıyla “evet” demek kalıyor. Hayatınızın en unutulmaz günü rüya gibi geçsin.

Restaurant Image


HAVUZBAŞI RESTORAN

En ince detayına kadar kusursuz bir organizasyon için…

Havuzbaşı Restoran yaz aylarında 450, kış aylarında 120 kişilik kapasitesiyle düğün, davet ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Organizasyon konusunda 20 yıllık tecrübesiyle menü ve mekan düzenlemesinde tercihlerinizi kusursuz bir şekilde uyguluyor. Gelin, hayallerinizdeki organizasyonu birlikte gerçekleştirelim.

Restaurant Image


ARIKOVANI BÜYÜK SALON

Sofistike bir davet için…

Arı Kovanı Büyük Salon 250 kişilik konuk kapasitesiyle nişan, düğün, davet, toplantı ve diğer organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Bahar ve yaz aylarında açık terası ile birlikte kapasitesi 350 kişiye ulaşan Arı Kovanı Büyük Salon geniş ve ferah bir mekan arayanlar için ideal. Organizasyon konusunda 20 yıllık tecrübesiyle menü ve mekan düzenlemesinde sofistike detaylar sunan salonda hayallerinizdeki düğünü gerçekleştiriyoruz.

Restaurant Image


ÇATI RESTORAN

Eşsiz bir Boğaz manzarası önünde evet demek için…

Çatı Restoran, İstanbul’un en özel noktasından Boğaz’a bakan terası ve iç mekanıyla konuklarını büyülüyor. Kışın 40 kişilik, bahar ve yaz aylarında terası ile birlikte 100 kişiyi bulan kapasitesiyle düğün, nişan, davet ve toplantılarınızı daha özel kılıyor.

Restaurant Image